Home

Remo doença corrente kausu ieguveju kauss Capela judeu Sono difícil

Par 13.VOC kausa hokejā ieguvējiem kļūst HK “Buta” | voc.lv

Vācijas un Argentīnas futbolisti noskaidro Pasaules kausa ieguvēju - DELFI

Ar 12 posmiem visā valstī startēs Latvijas Kauss peldēšanā - Latvijas  Peldēšanas federācija
Ar 12 posmiem visā valstī startēs Latvijas Kauss peldēšanā - Latvijas Peldēšanas federācija

Mercure Rīga kauss - 👏 Par "Mercure Rīga" kausa izcīņas 3. vietas  ieguvējiem šodien kļuva JDFS Alberts komanda, kas pēcspēles soda sitienu  sērijā pārspēja BFC Daugavpils/Progress futbolistus. Pamatlaiks noslēdzās  ar rezultātu 0:0.
Mercure Rīga kauss - 👏 Par "Mercure Rīga" kausa izcīņas 3. vietas ieguvējiem šodien kļuva JDFS Alberts komanda, kas pēcspēles soda sitienu sērijā pārspēja BFC Daugavpils/Progress futbolistus. Pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Kauss maina pievienoto vērtību - Sporto

Dubram 45 minūtes "Oleksandriya" uzvarā pār Kazahstānas kausa ieguvēju –  Futbols – Sportacentrs.com
Dubram 45 minūtes "Oleksandriya" uzvarā pār Kazahstānas kausa ieguvēju – Futbols – Sportacentrs.com

Mārcis Štolceris – trīskārtējs NJC kausa ieguvējs | liepajniekiem.lv

KHL klubs Astanas "Baris" pastiprinās ar Stenlija kausa ieguvēju - Jauns.lv

Komandas | Latvijas Basketbola savienība

FIFA Pasaules kauss — Vikipēdija

Kaldera kauss — Vikipēdija

Beach Soccer Latvia - Par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļūst “PFD Kreiss”  Sestdien, 4.augustā, noslēdzās Jūrmalas kauss pludmales futbolā. Par tā  uzvarētājiem kļuva “PFD Kreiss” vienība, kas finālā pēcspēles sitienu  sērijā pieveica “FK
Beach Soccer Latvia - Par Jūrmalas kausa ieguvējiem kļūst “PFD Kreiss” Sestdien, 4.augustā, noslēdzās Jūrmalas kauss pludmales futbolā. Par tā uzvarētājiem kļuva “PFD Kreiss” vienība, kas finālā pēcspēles sitienu sērijā pieveica “FK

Kausa ieguvēju FK “Liepāja” pārbūve sākusies | liepajniekiem.lv

Liepāja/Mogo" pārspēj Latvijas kausa ieguvēju "Jelgavu" | Sportazinas.com

Andris Vaņins kļūst par divkārtēju Šveices kausa ieguvēju - Latvijas  Futbola federācija
Andris Vaņins kļūst par divkārtēju Šveices kausa ieguvēju - Latvijas Futbola federācija

Pirmoreiz vēsturē noskaidros Baltijas kausa ieguvējus e-futbolā - Latvijas  Futbola federācija
Pirmoreiz vēsturē noskaidros Baltijas kausa ieguvējus e-futbolā - Latvijas Futbola federācija

Kausa ieguvēja atvadās no kapteiņa Jahajas, RFS saka paldies Isajevam –  Futbols – Sportacentrs.com
Kausa ieguvēja atvadās no kapteiņa Jahajas, RFS saka paldies Isajevam – Futbols – Sportacentrs.com

Losandželosas 'Kings' aizmaina Stenlija kausa ieguvēju Tofoli - DELFI

Apes pilsētas ceļojošā kausa novusā ieguvēju noskaidros līdz aprīlim - Apes  novads
Apes pilsētas ceļojošā kausa novusā ieguvēju noskaidros līdz aprīlim - Apes novads

LVS | Noskaidroti kausu ieguvēji "Maxima jaunatnes kausā" Ogrē

Jaunzēlande un Austrālija noskaidros Pasaules kausa ieguvēju – Regbijs –  Sportacentrs.com
Jaunzēlande un Austrālija noskaidros Pasaules kausa ieguvēju – Regbijs – Sportacentrs.com

Vācijas izlase kļūst par Pasaules kausa ieguvējiem! - Futbols - TVNET Sports

Noskaidroti Latvijas jaunatnes kausa ieguvēji šosejas riteņbraukšanā -  Rīgas Riteņbraukšanas skola
Noskaidroti Latvijas jaunatnes kausa ieguvēji šosejas riteņbraukšanā - Rīgas Riteņbraukšanas skola

Gagarina kauss — Vikipēdija

Tenisa centrs “Ādaži” – Latvijas klubu komandu čempionāta uzvarētāji un  Kluba Kausa 2015 ieguvēji
Tenisa centrs “Ādaži” – Latvijas klubu komandu čempionāta uzvarētāji un Kluba Kausa 2015 ieguvēji

Ar Latvijas Kausa ieguvēja un izlases pieredzi dalās Ingars Ivanovs |  Latvijas volejbola federācija
Ar Latvijas Kausa ieguvēja un izlases pieredzi dalās Ingars Ivanovs | Latvijas volejbola federācija