Home

Salvando comentários clérigo 17 πεναλτι αεκ musical Emprestador Becks

stevenzuber - Explore | Facebook

Αυτός είναι ο Κώστας Γαλανόπουλος - 20/08 18:17 : aek365

Έδωσε ανύπαρκτο πέναλτι για την ΑΕΚ, αλλά το πήρε πίσω ο Χίγκλερ! (vid) -  Όλα Πράσινα
Έδωσε ανύπαρκτο πέναλτι για την ΑΕΚ, αλλά το πήρε πίσω ο Χίγκλερ! (vid) - Όλα Πράσινα

Κλάτενμπεργκ: «Σωστά δεν δόθηκε κόκκινη στον Τζόλη, ούτε πέναλτι στην ΑΕΚ»

Οι φάσεις που ζητάει πέναλτι η ΑΕΚ (vids) - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας -  A.E.K. - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Οι φάσεις που ζητάει πέναλτι η ΑΕΚ (vids) - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας - A.E.K. - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

ΑΕΚ – Ατρόμητος 2-1 : Η ανοησία του Σάλομον «έστρωσε» τον δρόμο για το 4Χ4  - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online
ΑΕΚ – Ατρόμητος 2-1 : Η ανοησία του Σάλομον «έστρωσε» τον δρόμο για το 4Χ4 - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online

Αποβολή, πέναλτι και διπλό για την ΑΕΚ | ShootandGoal

Μένει σε εγρήγορση με Ιωνικό η ΑΕΚ

ΑΕΚ - Ατρόμητος: Δείτε πέναλτι που έκανε ο Σάλομον και το 1-0 με τον  Ολιβέιρα (vid) - Fosonline
ΑΕΚ - Ατρόμητος: Δείτε πέναλτι που έκανε ο Σάλομον και το 1-0 με τον Ολιβέιρα (vid) - Fosonline

Το πέναλτι-μαϊμού της χρονιάς υπέρ της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ (video) – RedNews – Τα  ερυθρόλευκα νέα
Το πέναλτι-μαϊμού της χρονιάς υπέρ της ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ (video) – RedNews – Τα ερυθρόλευκα νέα

ΑΕΚ-Βελέζ: Η εξήγηση γιατί δεν εκτέλεσε πέναλτι ο Μάνταλος

ΑΕΚ: Τα 17 γκολ της σε… ακτίνες (vids) | sportime.gr

ΑΕΚ - Ατρόμητος: Ο Τσούμπερ με εκτέλεση πέναλτι μετά από επανάληψη έκανε το  2-0 για τους γηπεδούχους
ΑΕΚ - Ατρόμητος: Ο Τσούμπερ με εκτέλεση πέναλτι μετά από επανάληψη έκανε το 2-0 για τους γηπεδούχους

Βόλος-ΑΕΚ: Γκολ και... ξύλο στο Πανθεσσαλικό - Έχασε πέναλτι ο Ρεγκατέν  (photos+videos)
Βόλος-ΑΕΚ: Γκολ και... ξύλο στο Πανθεσσαλικό - Έχασε πέναλτι ο Ρεγκατέν (photos+videos)

Κλάτενμπεργκ: «Σωστό το πέναλτι της Λάρισας κόντρα στην ΑΕΚ» (VIDEO)

PAOK FC / ΠΑΕ ΠΑΟΚ - #Halftime Λήξη ημιχρόνου στη Σουρωτή. Κ19 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-0  με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Δούμτση στο 17'. Δείτε το παιχνίδι εδώ,  ζωντανά από το #PAOKTV: https://tv.paokfc.gr/video/k19-paok-aek-live  #PAOKu19 #
PAOK FC / ΠΑΕ ΠΑΟΚ - #Halftime Λήξη ημιχρόνου στη Σουρωτή. Κ19 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ 1-0 με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Δούμτση στο 17'. Δείτε το παιχνίδι εδώ, ζωντανά από το #PAOKTV: https://tv.paokfc.gr/video/k19-paok-aek-live #PAOKu19 #

Έπιασε πέναλτι και «κράτησε» ζωντανή την ΑΕΚ ο Τσιντώτας στον τελικό! -  Newsbomb - Ειδησεις
Έπιασε πέναλτι και «κράτησε» ζωντανή την ΑΕΚ ο Τσιντώτας στον τελικό! - Newsbomb - Ειδησεις

ΠΑΕ ΑΕΚ: «Δεν δόθηκε καθαρό πέναλτι σε χέρι του Σάκιτς» -Η παρακάμερα του  ματς με τον Αρη (VIDEO)
ΠΑΕ ΑΕΚ: «Δεν δόθηκε καθαρό πέναλτι σε χέρι του Σάκιτς» -Η παρακάμερα του ματς με τον Αρη (VIDEO)

a-sports.gr :: για ότι συμβαίνει μέσα & έξω από την περιοχή