Home

marca em Tão distante σε ένα λεπτό τούμπα το παιχνίδι Troca ambição Historiador

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (1-1): Γκολ και αφιέρωση από Σφιντέρσκι - Δείτε τα γκολ  | Typosthes
ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός (1-1): Γκολ και αφιέρωση από Σφιντέρσκι - Δείτε τα γκολ | Typosthes

Αθλητισμός, Κύπρος, ΑΕΛ, Η ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ - mobile

Εισβολή οπαδών του ΠΑΟΚ στην Τούμπα και διακοπή - ΤΑ ΝΕΑ

ΒΙΝΤΕΟ: Μέσα σε ένα λεπτό, το έφερε… τούμπα! - Super Sport FM | Η κορυφαία  παγκύπρια αθλητική συχνότητα της Κύπρου
ΒΙΝΤΕΟ: Μέσα σε ένα λεπτό, το έφερε… τούμπα! - Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα της Κύπρου

ΒΙΝΤΕΟ: «Τούμπα» σε 12 λεπτά με Μαΐντεβατς - Πανέμορφο γκολ με απευθείας  εκτέλεση φάουλ! - Thema Sports
ΒΙΝΤΕΟ: «Τούμπα» σε 12 λεπτά με Μαΐντεβατς - Πανέμορφο γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ! - Thema Sports

Superleague: Σοβαρά επεισόδια στην Τούμπα – Ο Αρης νίκησε 0-1 τον ΠΑΟΚ –  Όλα τα αποτελέσματα | Bank Wars - Τράπεζες
Superleague: Σοβαρά επεισόδια στην Τούμπα – Ο Αρης νίκησε 0-1 τον ΠΑΟΚ – Όλα τα αποτελέσματα | Bank Wars - Τράπεζες

ΠΑΟΚ Vs Σλοβακία - PAOKFC

Φωτιά» στην Τούμπα - ΤΑ ΝΕΑ

Η μέρα που «έφυγε» ο Λόραντ (pics) - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online

ΠΑΟΚ - Άρης 0-1: Άλωσε την Τούμπα προκαλώντας το μένος την εισβολή των  αντίπαλων οπαδών | Focus Radio
ΠΑΟΚ - Άρης 0-1: Άλωσε την Τούμπα προκαλώντας το μένος την εισβολή των αντίπαλων οπαδών | Focus Radio

Εισβολή οπαδών του ΠΑΟΚ στην Τούμπα - Δείτε βίντεο και φωτό | in.gr

Καθυστερήσεις στην Τούμπα: Ένα έξτρα ημίχρονο για τον ΠΑΟΚ! - Ειδήσεις -  νέα - Το Βήμα Online
Καθυστερήσεις στην Τούμπα: Ένα έξτρα ημίχρονο για τον ΠΑΟΚ! - Ειδήσεις - νέα - Το Βήμα Online

Εικόνες χάους στην Τούμπα - Διακοπή στο ΠΑΟΚ - Άρης από ντου οπαδών -  Συλλήψεις από την Αστυνομία - 28.11.2021, Sputnik Ελλάδα
Εικόνες χάους στην Τούμπα - Διακοπή στο ΠΑΟΚ - Άρης από ντου οπαδών - Συλλήψεις από την Αστυνομία - 28.11.2021, Sputnik Ελλάδα

ΠΑΟΚ - Αρης 2-2

Ντου στην Τούμπα - Ελληνικό ποδόσφαιρο ώρα μηδέν | Arcadia Portal

Match Report: Ισοπαλία στο ΓΣΠ σε ένα παιχνίδι που μπορούσαμε να φέρουμε  τούμπα
Match Report: Ισοπαλία στο ΓΣΠ σε ένα παιχνίδι που μπορούσαμε να φέρουμε τούμπα

Επεισόδια στο ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός. Χάος στην Τούμπα όπου διακόπηκε το παιχνίδι  στο 89ο λεπτό - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Επεισόδια στο ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός. Χάος στην Τούμπα όπου διακόπηκε το παιχνίδι στο 89ο λεπτό - ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ

Ντέρμπι με επεισόδια και συλλήψεις στην Τούμπα | athlitiko

Σε δέκα λεπτά έφερε τούμπα το παιχνίδι η Δόξα Παραλίας (φωτό) - Εφημερίδα  Γνώμη Υπεύθυνη ενημέρωση
Σε δέκα λεπτά έφερε τούμπα το παιχνίδι η Δόξα Παραλίας (φωτό) - Εφημερίδα Γνώμη Υπεύθυνη ενημέρωση

Το δεύτερο και το τρίτο γκολ της Καραμπάχ (vids) | Sportime

ΠΑΟΚ - Βέροια: Ανατροπή σε δύο λεπτά από τη Βέροια κόντρα... - Sportdog.gr  - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport
ΠΑΟΚ - Βέροια: Ανατροπή σε δύο λεπτά από τη Βέροια κόντρα... - Sportdog.gr - Αθλητικά Νέα | Ειδήσεις | Sport

Φουλ επίθεση στην Τούμπα - Ποδόσφαιρο - Super League 1 | sport-fm.gr:  bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Φουλ επίθεση στην Τούμπα - Ποδόσφαιρο - Super League 1 | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

ΠΑΟΚ-Λαμία: «Φωτιά» στην Τούμπα - Τρία γκολ ο ΠΑΟΚ μέσα λίγα λεπτά 3-0 |  Eretikos.gr
ΠΑΟΚ-Λαμία: «Φωτιά» στην Τούμπα - Τρία γκολ ο ΠΑΟΚ μέσα λίγα λεπτά 3-0 | Eretikos.gr

ΠΑΟΚ: Σαράντα ένα (41) λεπτά καθυστερήσεις στα πέντε παιχνίδια του στην  Τούμπα! (ΒΙΝΤΕΟ) - Thema Sports
ΠΑΟΚ: Σαράντα ένα (41) λεπτά καθυστερήσεις στα πέντε παιχνίδια του στην Τούμπα! (ΒΙΝΤΕΟ) - Thema Sports

Στον τελικό ο ΠΑΟΚ, ζούγκλα η Τούμπα

BNSports.gr - ΠΑΟΚ – Άρης: Χαμός στην Τούμπα! Ντου οπαδών και διακοπή του  αγώνα!
BNSports.gr - ΠΑΟΚ – Άρης: Χαμός στην Τούμπα! Ντου οπαδών και διακοπή του αγώνα!