Espaço cibernético triatlo Crítica καθυστερησεις μεσα στις καθυστερήσεις ποδόσφαιρο Cílios computador regional

Ν. Αλεξάνδρου: «Ο κόσμος μπορεί να ενωθεί μέσα από το ποδόσφαιρο» –  Balla.com.cy
Ν. Αλεξάνδρου: «Ο κόσμος μπορεί να ενωθεί μέσα από το ποδόσφαιρο» – Balla.com.cy

Ολυμπιακός : Νύχτα που σε καθυστερεί, αλλά δεν σε αποπροσανατολίζει -  to10.gr
Ολυμπιακός : Νύχτα που σε καθυστερεί, αλλά δεν σε αποπροσανατολίζει - to10.gr

Γιατί καθυστερεί ο καταρτισμός των Ομίλων στη Γ' Εθνική; | Ειδήσεις

Παναιτωλικός: Καθυστερεί η ανακοίνωση Ντάγκο λόγω...γραφειοκρατίας | SPORTS  ROOM
Παναιτωλικός: Καθυστερεί η ανακοίνωση Ντάγκο λόγω...γραφειοκρατίας | SPORTS ROOM

Ρεσιτάλ καθυστερήσεων: Ποδοσφαιριστής της Μακάμπι Χάιφα κράτησε δύο λεπτά  την μπάλα στο κόρνερ! (video) | ShootandGoal
Ρεσιτάλ καθυστερήσεων: Ποδοσφαιριστής της Μακάμπι Χάιφα κράτησε δύο λεπτά την μπάλα στο κόρνερ! (video) | ShootandGoal

Με τον Ολυμπιακό ξάπλωνε, σήμερα φώναζε για καθυστερήσεις! (video) -  Ποδόσφαιρο - gavros.gr
Με τον Ολυμπιακό ξάπλωνε, σήμερα φώναζε για καθυστερήσεις! (video) - Ποδόσφαιρο - gavros.gr

Έσωσε τον βαθμό με εύστοχο πέναλτι στo 11o λεπτό των καθυστερήσεων ο ΠΑΟΚ,  2-2 με τον Παναθηναϊκό
Έσωσε τον βαθμό με εύστοχο πέναλτι στo 11o λεπτό των καθυστερήσεων ο ΠΑΟΚ, 2-2 με τον Παναθηναϊκό

ΚΕΡΔΟΣ - Προκριματικά Μουντιάλ 2022: Ψυχρολουσία για την Εθνική ομάδα στις  καθυστερήσεις, ισοπαλία 1-1 στο Κόσοβο
ΚΕΡΔΟΣ - Προκριματικά Μουντιάλ 2022: Ψυχρολουσία για την Εθνική ομάδα στις καθυστερήσεις, ισοπαλία 1-1 στο Κόσοβο

ΠΑΟΚ: Απίστευτη καθυστέρηση – Τραγικός χειρισμός με Αθλητικό Διευθυντή

Καθυστερεί του Αυστραλού | ΠΑΟΚ Ποδόσφαιρο | PAOK24

Η Βαλένθια σόκαρε την Ατλέτικο με δύο γκολ στις καθυστερήσεις (3-3) | in.gr

Βαθμό στις καθυστερήσεις πήρε ο Παναθηναϊκός στην Κρήτη | Η Εφημερίδα των  Συντακτών
Βαθμό στις καθυστερήσεις πήρε ο Παναθηναϊκός στην Κρήτη | Η Εφημερίδα των Συντακτών

Καθυστερεί... λόγω Μπεργκ η ανανέωση του Φορτούνη | SDNA

Η Μπενφίκα ανέβηκε στην κορυφή στις καθυστερήσεις - ΑΠΕ-ΜΠΕ

Ποδόσφαιρο: Καθυστερεί κι άλλο η πρεμιέρα της Α' γυναικών

Καθυστερήσεις στην Τούμπα: Ένα έξτρα ημίχρονο για τον ΠΑΟΚ! - to10.gr

Καθυστερεί η επιστροφή του Μπα, τι σημαίνει αυτό για τα στόπερ στον  Ολυμπιακό | Blog - Κώστας Νικολακόπουλος | Gazzetta
Καθυστερεί η επιστροφή του Μπα, τι σημαίνει αυτό για τα στόπερ στον Ολυμπιακό | Blog - Κώστας Νικολακόπουλος | Gazzetta

Super League 1: Τα 9 λεπτά καθυστερήσεων στο ΟΦΗ – Ολυμπιακός λόγω VAR και  η εξήγηση της ΕΠΟ
Super League 1: Τα 9 λεπτά καθυστερήσεων στο ΟΦΗ – Ολυμπιακός λόγω VAR και η εξήγηση της ΕΠΟ

Κρίμα κι άδικο… - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Άρης | sport-fm.gr:  bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Κρίμα κι άδικο… - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Άρης | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Super League 2: Νίκη στις καθυστερήσεις για τον Λεβαδειακό, 1-0 το Αιγάλεω